неділя, 2 квітня 2017 р.

УВАГА ! УВАГА! УВАГА! Шановні учасники проекту «Майбутнє Запорізького краю – талановиті діти»! Презентація книги «Майбутнє Запорізького краю – талановиті діти» та нагородження учасників відбудеться 1 квітня 2017 року в м.Запоріжжя
На фото учні Новоспаської школи Мельникова Владлена та Сушков Сергій під час нагородження.



неділя, 22 січня 2017 р.

Урок літературного читання у 2 класі

Мой фильм2

Як ми з моїми другокласниками відзначали це свято, можна подивитися  в цьому фільмі.

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.Сьогодні, після двох десятків років Незалежності, проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною. І це, напевне, перше, що я не можу пробачити сучасним українським політикам. Культурні та ментальні відмінності між українцями Сходу й Заходу існували завжди, вони отримали назву "синдром Збруча", однак завжди наші співвітчизники прагли єдності. Акт возз’єднання УНР та ЗУНР – історичний факт, який показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.На полях Першої світової війни відбувалося братання Українських січових стрільців, що воювали у складі війська Австро-Угорщини, та українців-вояків армії Російської імперії. Згодом усвідомлена необхідність єдності змусила українські західні регіони до проголошення самостійності з метою возз’єднання з Українською Народною Республікою. 21 січня 1990 року жителі багатьох населених пунктів по дорозі між Києвом і Львовом утворили живий ланцюг, відзначивши цю історичну дату. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.  


Як ми з моїми другокласниками відзначали це свято, можна подивитися  в цьому фільмі.


субота, 14 січня 2017 р.

Сьогодні кожний учитель розуміє, що традиційна методика навчання багато в чому вичерпала свої можливості. У школі я працюю 29 років і весь час шукаю все нові і нові шляхи удосконалення навчально-виховного процесу, які б допомагали зацікавити учнів навчальним матеріалом, змогли б активізувати їхню розумову та пізнавальну діяльність, сприяти прищепленню любові до знань, інтересу до навчання. 
Одним з таких шляхів вважаю впровадження у практику роботи нових педагогічних технологій. Прикладом служать урок літературного читання та словникова робота на уроках мови в 2 класі.